X

ایده فرش بوم

مجموعه فرش بوم در سال 1395 تاسیس شده و اهم فعالیت آن برگزاری نمایشگاههای عرضه مستقیم فرش دستباف ایرانی است. در هر یک از این نمایشگاهها تولید کنندگان فرش از بیش از 20 منطقه فرشبافی ایران، گلچینی از بهترین فرشهای خود را به طور مستقیم به مشتریان فرش بوم عرضه می کنند. این نمایشگاهها به صورت 2 روزه (پنجشنبه و جمعه) در فضایی نزدیک به 1000 مترمربع (با پارکینگ اختصاصی) برگزار می شود زمان برگزاری نمایشگاهها از طریق وبسایت، صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و سامانه پیامکی فرش بوم اطلاع رسانی می گردند.

ایده فرش بوم

در نمایشگاههای فرش بوم مشتریان می توانند در میان انبوهی از فرشهای عالی گلچین شده که تنوع زیادی در اندازه، رنگ، نقشه و قیمت دارند، فرش مورد پسند خود را در محیطی آرام با کمک مشاورین فرش بوم انتخاب کرده و قیمتی خوب ، به طور مستقیم از تولیدکننده بخرند. هر تخته از این فرشها توسط کارشناسان خبره فرش بوم با دقت فراوان از میان صدها تخته فرش دیگر به شرط سلامت کامل بافت ، انتخاب و در نمایشگاه عرضه شده است. بنابرین مشتریان حتی با دانش فنی اندک درباره فرش، می توانند فرش مورد پسند خود با اطمینان کامل خریداری کنند. شایان ذکر است که وجوه پرداختی مشتریان عزیز سریعاً و نقداً به تولید کنندگان گرامی پرداخت می گردد تا بی واسطه به دست هنرمندان طراح، رنگرز، فرشباف، و سایر تلاشگران زنجیره تولید فرش برسد.

این شیوه نوین عرضه فرش دستباف ایرانی برای اولین بار توسط فرش بوم اجرا شده و تا امروز نمونه مشابهی ندارد. امیدواریم تلاش ما که تاکنون خوشبختانه با استقبال خوب مشتریان عزیز و تولید کنندگان گرامی همراه بوده، در جهت رونق بازار فرش دستباف ایرانی که شناسنامه فرهنگ این سرزمین است، موثر افتد.

تیم فرش بوم

دی ان ان