X

حمایت از بافندگان

فرش؛ ایرانی ترین کالا حمایت از بافندگان

ما در تیم فرش بوم به عنوان یک حلقه کوچک از زنجیره تولید و عرضه فرش دستباف ایرانی تصمیم گرفته ایم تا بخشی از درآمد خود را صرف توسعه هنر–صنعت فرش دستباف نماییم. باشد که فرش دستباف که ایرانی ترین کالاست و به اعتقاد ما بیش از هر کالای دیگری مستحق حمایتهای مادی و معنویست، حال و روز بهتری را تجربه کند.

در همین راستا، با توجه به گران شدن ارزاق عمومی در روزهای اخیر، اقدام به توزیع برنج در میان بافندگان عزیز عشایر استان فارس کرده ایم. عزیزانی که فرشهای زیبای قشقایی را مدیون تلاش هنرمندانه ایشان هستیم. به امید آنکه سفره ای را رنگین تر و دلهایی را شادتر کرده باشیم.

و برآنیم که با اهتمام، این مسیر را ادامه داده و شما همراهان عزیز را به عنوان بانیان اصلی این امر خیر در جریان قرار دهیم...

این واقعیت که خیلی از قالیبافان هنرمند و زحمتکش ایرانی سواد خواندن و نوشتن ندارند دلیل مهمی است که فرزندانشان باسواد شوند.

این مهم بر ماست که تمام تلاشمان را بکنیم تا نسل بعدی قالیبافان ایرانی هنرمندانی با سواد باشند تا زندگی بهتری را تجربه کنند. تیم فرش بوم بعنوان یک حلقه کوچک از زنجیره صنعت فرش دستباف ایران سعی می نماید تا قدمی هر چند کوچک در مسیر هموار کردن سواد آموزی فرزندان قالیبافان عزیز هم میهنمان بردارد. اهدای لوازم التحریر به کوچولوهای دوست داشتنی قالیبافان کردستان تنها با حمایت شما عزیزان میسر گشته است‌. .

از اینکه با خرید فرش دستباف ایرانی از فرش بوم، ما را در این ماموریت ارزشمند حمایت میکنید، از شما صمیمانه سپاسگزاریم.

دی ان ان